loading

O Renomia Network

RENOMIA NETWORK je značkou společností RENOMIA, a. s. a RENOMIA NETWORK, s.r.o.

RENOMIA NETWORK je síť vázaných zástupců RENOMIA, a. s. a samostatných zprostředkovatelů dle zákona o distribuci pojištění a zajištění, oprávněných vystupovat pod označením RENOMIA NETWORK. Přináší řešení pro zprostředkovatele pojištění, kteří se chtějí v současném globálním světě dále rozvíjet, zvyšovat kvalitu služeb pro své klienty a v neposlední řadě udržet krok s vývojem na mezinárodním pojišťovacím trhu. Členové sítě RENOMIA NETWORK mají možnost využívat zavedenou značku a know-how největšího makléře na trhu.

RENOMIA NETWORK působí na českém pojišťovacím trhu od roku 2008 a v současné době má 198 členů, kteří spravují pojistné ve výši 3,5 mld. Kč.

O RENOMIA

RENOMIA, a. s. je mezinárodní společnost, založená v roce 1993 v České republice, která poskytuje služby v oblasti pojištění, risk managementu a finančních služeb firmám i občanům. RENOMIA, s ní majetkově propojené společnosti a členové sítě RENOMIA NETWORK spravují v ČR i v zahraničí pojistné ve výši téměř 12 miliard Kč a mají více než 1 500 spolupracovníků. Své služby klientům zajišťují na celém světě, a to i díky vlastním zahraničním společnostem, partnerským sítím či dlouhodobé spolupráci s největšími světovými makléři.

Více informací o RENOMIA získáte na www.renomia.cz.

iconSídlo Firmy
Venezia Partners s.r.o.
Přemyslovská 1660/35
130 00 Praha 3 - Žižkov
icon+420 602 468 849
iconinfo@veneziapartners.cz
iconFACEBOOK
iconProvozovna
Venezia Partners s.r.o.
Na Burse 145/3
29471 Benátky nad Jizerou
icon+420 602 468 849
iconinfo@veneziapartners.cz